MATERIÁLY
Bavlna

Bavlna RIB -  v současnosti jeden z nejlepších materiálu na trhu pro výrobu dětského zboží - drží stejný tvar za všech okolností. Je krásně pružné a příjemné na dotek. Vhodné i pro alergické děti!!

NanoCotton

Materiál NanoCotton je vytvořen spojením dvou typů vlákna do vrstev: 60 % bavlna (líc) a 40 % polypropylen (rub). Polypropylenové vlákno je vytvořeno pomocí nanotechnologie a obsahuje nanočástice stříbra, které dávají tomuto materiálu unikátní antibakeriální vlastnosti.

Spojením bavlny a polypropylenu vzniká jedinečný multifunkční materiál NanoCotton, který je používán k výrobě oblečení pro sport, volný čas i běžné denní nošení.Výhodou je především snadná údržba a vzdušný pocit při nošení.

Jak NanoCotton pracuje?

NanoCotton funkce.

 1. Spodní polypropylenová vrstva přiléhá na pokožku a odvádí vodní páru od těla.
 2. Vrchní bavlněná vrstva pojme díky svým savým vlastnostem veškerou vlhkost odváděnou spodní polypropylenovou vrstvou. Tím je dosaženo odstranění nepříjemného pocitu mokra a vlhka na těle.
 3. Prouděním vzduchu vrchní bavlněná vrstva osychá a obnovuje svoji savou schopnost.
 4. Díky vyšší gramáži je NanoCotton prodyšnou tepelnou izolací s vynikající funkcí odběru vytvořené vodní páry při nadměrném pocení

NanoCotton - Rio

Nejatraktivnějším materiálem značky MWear je NanoCotton – Rio. Jeho předností je zajímavý vzhled, který upoutá většinu zákazníků. Úplet vrchní bavlněné strany je zpracována velmi oblíbeného vzoru kostky. Matriál je zařazen do vyšší gramáže s vysokou absorpční schopností, je výborným tepelným izolantem s vysokou prodyšností.

Výrobky z tohoto materiálu se používají jako první nebo druhá vrstva oblečení.

Uvnitř body je všitá etiketa s velikostí a složením. Tuto jsme nechali připevnit samostatným stehem, abyste ji mohli pro větší pohodlí bez problémů vypárat.

NanoCotton Rio - barvy.

Údržba výrobků z NanoCotton - Rio

Níže uvádíme několik doporučení pro údržbu a ošetřování:

 1. Používejte prací lázeň o teplotě max. 30 °C, vyšší teplota může oděvy poškodit. Materiály jsou antibakteriální a odolné ušpinění, vyšší teplota není nutná.
 2. Doporučujeme prát oděvy obrácené na rubovou stranu, jejich vzhled bude zachován po delší dobu.
 3. Používejte běžné prací prostředky, nejlépe se osvědčily tekuté prací přípravky bez aviváže a bělidel. Možno též použití speciální prací prostředky na funkční materiály - termoprádlo.
 4. Perte odděleně od  prádla, které obsahují kovové části (zipy, druky, háčky), ostré hrany ( batohové popruhy a pásky) nebo suché zipy. Tyto části mohou vytáhnout oka mikrovláken a tím nenávratně znehodnotit nebo poškodit strukturu a vzhled materiálu.
 5. Nepoužívejte aviváž. Aviváž vytváří film na jednotlivých vláknech, brání antibakteriální funkci a ucpává kapilární systém odvodu potu.
 6. Oděvy sušte volně zavěšené, rychle vysychají díky své nenasákavosti, nepoužívejte sušičku ani jiná topná tělesa.
 7. Pro urychlení schnutí vypraného výrobku doporučujeme osvědčenou metodu jemného promnutí výrobku do suchého ručníku. Po zavěšení na vzdušné místo je po 15 minutách výrobek zcela suchý.
 8. Materiály v žádném případě nežehlete! Výrobek se po obléknutí na tělo okamžitě vyhladí a mírně pomačkaný vzhled se zcela ztratí.

Věříme, že Vám dodržování těchto několika jednoduchých a ověřených pravidel pomůže k dlouhodobé spokojenosti s našimi výrobky.